Kontakt

Projektowanie i produkcja mebli Wrocław

Blaty Corian Wrocław

Meble biurowe Wrocław

Projektowanie biur Wrocław

Kuchnie na wymiar Wrocław

Meble kuchenne Wrocław - Cennik

Projektowanie gabinetów stomatologicznych, lekarskich Wrocław

Lady do recepcji Wrocław

Created     ARCHITON

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar, jakie są wykorzystywane głównie w hotelach, biurach, gabinetach medycznych czy przestrzeni publicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i oferujemy nowoczesne rozwiązania, które zadowolą każdego klienta. Zabudowa i meble są dostosowane do Twoich potrzeb, a specjaliści zatrudnieni w firmie na pierwszym miejscu stawiają Twoją satysfakcję. Zlecenia dla mieszkań prywatnych, łazienek, kuchni i innych wnętrz realizujemy sprawnie i precyzyjnie.


Blaty Corian Wrocław


Oferujemy blaty Corian i Staron we Wrocławiu, które odznaczają się doskonałą jakością połączoną z atrakcyjną ceną. Klienci doceniają naszą pracę za realizację blatów oraz kompozycję z płyt corian i staron. Mineralno-akrylowe płyty są wytrzymałe i bardzo gustownie się prezentują. Doskonale wiemy o tym, że klientom zależy na sprawnym wykonaniu zlecenia i dostosowaniu mebli do całej aranżacji. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Posiadamy studio projektowania wnętrz i warsztat stolarski z parkiem maszynowym, co zapewnia zachowanie wymaganych standardów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blaty Corian Wrocław - rozbudowana oferta:


W warsztacie stolarskim pracują fachowcy z doświadczeniem i niezbędną wiedzą. Działają z pełnym zaangażowaniem i pasją, tworząc projekty precyzyjnie i dokładnie. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny, tak aby stworzyć blaty trwałe i zgodne z Twoimi potrzebami. Unikalne meble są tworzone przez naszych specjalistów. Dodatkowo świadczymy usługi takie jak:
●    organizacja produkcji i montaż w danym miejscu,
●    wykonywanie projektów wnętrz razem z wizualizacją,
●    tworzenie biurek, szafek, mebli biurowych, zabudowy,
●    tworzenie zabudowy w kuchni, garderobie, łazience,
●    produkcja blatów z płyt laminowanych, ze staronu i corianu. 


Czym cechuje się blat Corian? wrocław


Blaty Corian i Staron we Wrocławiu cieszą się sporym uznaniem na rynku. To materiał, który wyróżnia się jednorodnością, dzięki czemu tworzymy przedmioty bez widocznych połączeń. Z naszą pomocą stworzysz wnętrze z blatami łukowatymi, miękkimi, jednolitymi, kanciastymi lub na bazie geometrycznych brył. Opcji jest bardzo wiele, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem blatu tego typu jest niezwykła wytrzymałość – to praktycznie niezniszczalny produkt. Jest odporny na działanie zmiennych temperatur, wilgoć i ścieranie. Ponadto, warto docenić zawartość materiału, jego nieporowatość i odporność na rozprzestrzenianie się grzybów i bakterii. Blaty Corian są trwałe i bardzo ładnie się zaprezentują. 

KONTAKT

REALIZACJE

WARSZTAT

OFERTA

WARSZTAT