Kontakt

Projektowanie i produkcja mebli Wrocław

Blaty Corian Wrocław

Meble biurowe Wrocław

Projektowanie biur Wrocław

Kuchnie na wymiar Wrocław

Meble kuchenne Wrocław - Cennik

Projektowanie gabinetów stomatologicznych, lekarskich Wrocław

Lady do recepcji Wrocław

Created     ARCHITON

Projektowanie i produkcja mebli we Wrocławiu – usługi


Meble na wymiar są często wybieranym rozwiązaniem dla różnorodnych powierzchni i pomieszczeń. Należą do nich na przykład biura, kuchnie, garderoby czy łazienki. Dzięki wyborowi takiej opcji będziesz mieć pewność, że wyposażenie idealnie wpasuje się w rozmiar przestrzeni, a jego wykonanie spełni Twoje potrzeby. Architon meble to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją mebli we Wrocławiu. Posiadamy studio projektowe, a także profesjonalny warsztat stolarski, w którym od wielu lat sprawnie wykonujemy zlecenia naszych zadowolonych klientów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektowanie i produkcja mebli Wrocław - Meble i design na wysokim poziomie


W Architon projektujemy meble oraz zabudowy spełniające wysokie standardy. Pracują u nas tylko doświadczeni specjaliści, których zdolnościom możesz zaufać. Nasze studio aranżacyjne prowadzone jest przez dyplomowanego architekta. Pomocny zespół specjalistów oferuje między innymi aranżację domów i mieszkań, projektowanie biur, różnego rodzaju gabinetów, wnętrz użyteczności publicznej, a także wszelkie przebudowy oraz modernizacje. Za organizację produkcji i projekty mebli odpowiedzialny jest designer i projektant wzornictwa przemysłowego z wieloma wykonanymi zleceniami na swoim koncie. W naszym warsztacie stolarskim pracuje zespół doświadczonych stolarzy, którzy zajmą się realizacją zadań dotyczących prywatnych przestrzeni mieszkalnych, jak i tych biznesowych. 


Produkcja mebli we Wrocławiu – dobry sprzęt i materiały 


Nasi specjaliści realizują zamówienia przy użyciu konglomeratów mineralno-akrylowych – trwałych powierzchni będących połączeniem żywicy akrylowej, wodorotlenku glinu oraz różnego rodzaju pigmentów. Powierzchnie te są twarde i termoplastyczne przy zachowaniu lekkiej wagi. Pracujący w firmie Architon mistrz stolarski jest doskonale obeznany z tym materiałem. Do zalet mineralno-akrylowych płyt należy m.in. ich nieporowatość, dzięki której do ich struktury nie przedostają się bakterie ani inne substancje. Są one odporne na większość chemikaliów, ciepłe w dotyku i nieskomplikowane w pielęgnacji. Cechuje je także wysoka naprawialność, jednolitość i brak konieczności impregnacji. Płyty, których używamy do produkcji naszych mebli to Staron i Corian. W naszym warsztacie stolarskim specjaliści pracują na maszynach renomowanej marki Felder. Dzięki umiejętnemu posługiwaniu się okleiniarkami, heblarkami oraz wiertarkami, tworzymy doskonałe, wysokiej jakości meble w sposób precyzyjny i szybki.

KONTAKT

REALIZACJE

WARSZTAT

OFERTA

WARSZTAT