WARSZTAT

O NAS

ARCHITON MEBLE

OFERTA

WARSZTAT

REALIZACJE

KONTAKT

Meble kuchenne na wymiar Wrocław - Cennik

 

Potrzebujesz wysokiej klasy produktów? W takim razie serdecznie zapraszamy do współpracy z Architon! Oferujemy meble kuchenne na wymiar we Wrocławiu i okolicach. 

Profesjonalne meble kuchenne na wymiar Wrocław - cennik indywidualny

 

Ceny mebli kuchennych we Wrocławiu są zmienne. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dlatego również koszt współpracy jest zależny od tego, czego potrzebujesz. Chodzi nie tylko o rodzaj mebli, ale też ich wielkość, zastosowane materiały, wykorzystywane technologie (np. hamulce w szufladach), jak i czas pracy naszych fachowców. 

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także biznesowymi. Z tego powodu możemy wykonać meble kuchenne na wymiar do Twojego domu, jak i firmy, umożliwiając pracownikom komfortowe przygotowywanie posiłków.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek ma inne oczekiwania, dlatego nasze meble kuchenne zawsze są dopasowane do wymagań klienta. Nasi specjaliści po wykonaniu projektu okażą go do Twojego wglądu, dzięki czemu będziesz mieć możliwość dokonania modyfikacji. 

Ceny mebli kuchennych produkowanych przez naszą firmę z Wrocławia są także uzależnione od tego, czy będzie konieczny montaż, a także w jakiej odległości od naszej siedziby znajduje się miejsce docelowe. 

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, żeby podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń, na przykład dla pomieszczeń o nieregularnych kształtach. Zaawansowany park maszynowy pozwala stworzyć meble nawet dla dużych zamówień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto nas wybrać?

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu mebli. Współpracujemy ze studiem projektowym architekta wnętrz, dlatego zawsze dbamy również o estetykę wykonywanych produktów. Cały czas się rozwijamy, stosujemy wysokiej klasy urządzenia i szkolimy się w kwestii nowoczesnych rozwiązań pod względem wzornictwa. Korzystamy z szerokiej palety materiałów, które występują w wielu wersjach kolorystycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup mebli kuchennych jest inwestycją na lata, dlatego zapewniamy, że kupując u nas można mieć pewność ich komfortowego użytkowania przez długi czas.

Ile będą kosztować meble kuchenne na wymiar? Ceny poznasz dzwoniąc do nas!

 

Zawsze jesteśmy terminowi. Jeżeli interesują Cię ceny mebli kuchennych, to zadzwoń do naszego biura we Wrocławiu. Postaramy się dokonać wstępnej wyceny na podstawie podanych przez Ciebie informacji dotyczących rodzaju mebli i ich wymiarów. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.
 

Created     ARCHITON

Lady do recepcji Wrocław

Projektowanie gabinetów stomatologicznych, lekarskich Wrocław

Meble kuchenne Wrocław - Cennik

Kuchnie na wymiar Wrocław

Projektowanie biur Wrocław

Meble biurowe Wrocław

Blaty Corian Wrocław

Projektowanie i produkcja mebli Wrocław

Kontakt