Kontakt

Projektowanie i produkcja mebli Wrocław

Blaty Corian Wrocław

Meble biurowe Wrocław

Projektowanie biur Wrocław

Kuchnie na wymiar Wrocław

Meble kuchenne Wrocław - Cennik

Projektowanie gabinetów stomatologicznych, lekarskich Wrocław

Lady do recepcji Wrocław

Created     ARCHITON

Projektowanie gabinetów lekarskich, stomatologicznych we Wrocławiu

 

Czy zależy Ci na tym, aby podczas wizyty lekarskiej Twój pacjent czuł się komfortowo? Jesteśmy dynamicznym zespołem profesjonalistów Architon Meble i zajmujemy się projektowaniem oraz produkowaniem mebli na wymiar do gabinetów lekarskich, stomatologicznych, biur, hoteli oraz do innych obiektów użyteczności publicznej. Naszą misją jest zapewnienie im jak największej funkcjonalności.


W wielu przypadkach gabinety lekarskie wymagają jedynie drobnej korekty pomieszczenia, natomiast niektóre z nich zmiany od podstaw. W każdym przypadku staramy się dostosować wnętrze pomieszczenia do przepisów prawnych. Do projektowania gabinetów lekarskich (Wrocław) podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, angażując do procesu nasze ogromne doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną, którą niejednokrotnie sprawdziliśmy w praktyce.


Projektowanie gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu


Podczas projektowania przestrzeni w gabinecie stomatologicznym bierzemy pod uwagę układ funkcjonalny, rozkład instalacji oraz wyposażenie wnętrza. Przestrzeń gabinetu stomatologicznego czy lekarskiego powinna być dostosowana do aktualnych przepisów bhp i sanepid, a także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niezwykle istotny jest również dobór wyposażenia takiego jak model fotela dla pacjenta czy unitu stomatologicznego. Dodatkowo w trakcie projektowania gabinetu stomatologicznego warto uwzględnić dodatkowe miejsce np. na aparaty rtg, sterylizatornię, administrację, prowadzenia zabiegów stomatologicznych oraz na przygotowywanie się stomatologa do zabiegów.

 

Aby projektowanie gabinetów stomatologicznych (Wrocław) było owocne i rzeczywiście wymierne wpłynęło na poprawę, zawsze poprzedzamy je rozmową z klientem na temat jego potrzeb oraz tego, co według niego wymaga poprawy. Wszelkie sugestie uwzględniamy już na tym etapie i przedstawiamy do wglądu pod postacią wizualizacji, a w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne poprawki tak, aby nasz klient był usatysfakcjonowany projektem gabinetu lekarskiego we Wrocławiu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektowanie i produkcja wyposażenia gabinetu stomatologicznego


W trakcie projektowania i produkcji wyposażenia gabinetu lekarskiego znaczenie ma wyposażenie wnętrza. Dlatego skupiamy się na tym, aby nasze meble medyczne były wykonane z wysokiej jakości materiałów. Szczególną uwagę zwracamy na blaty, jak i kompozycje z mineralno-akrylowych płyt. W ramach naszej oferty proponujemy Ci: projektowanie wnętrza z możliwością realizowania wizualizacji, organizowanie produkcji, montowanie u klienta oraz produkowanie mebli biurowych.

Przy projektowaniu gabinetów lekarskich (Wrocław) oraz późniejszej realizacji projektu stawiamy na to, by meble mogły wytrzymać próbę czasu i  niezawodnie służyć przez wiele lat przy zachowaniu swojej unikalnej i wzorowej estetyki.

 


Projektowanie gabinetów stomatologicznych Wrocław - doświadczony zespół


W naszym zespole są: dyplomowany architekt, projektant wzornictwa przemysłowego oraz stolarze. Pracujemy na najwyższej jakości maszynach renomowanej marki Fedler –  okleiniarkach, piłach formatowych, heblarkach, wiertarkach poziomych do połączeń oraz piecu do formowania corianu czy staronu.

Nowoczesne i profesjonalne zaplecze maszynowe uważamy za nieodzowny element projektowania gabinetów stomatologicznych (Wrocław). Umożliwiają nie tylko znaczne usprawnienie procesu produkcji, ale ponadto możliwość niemal idealnego odwzorowania założeń projektu oraz zadbania o każdy, nawet najmniejszy, szczegół.

 


Projektowanie gabinetów lekarskich, Wrocław - Wsparcie i zaufanie


Na każdym etapie współpracy oferujemy wsparcie naszym klientom. Chętnie odpowiadamy na każde, nawet najbardziej zawiłe pytania. Wyjaśniamy wszystkie wątpliwości m.in. odnośnie projektowania gabinetów lekarskich. Zależy nam na tym, aby każdy Klient czuł się komfortowo podczas współpracy z nami. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego dokładamy wszelkich starań również do tego, aby każde zlecenie było realizowane terminowo.

Projektowanie gabinetów lekarskich (Wrocław) w naszym wykonaniu to gwarancja udanej realizacji – takich mamy już na swoim koncie naprawdę dużo. Stawiamy na profesjonalizm, funkcjonalność i solidność, nie zapominając przy tym o unikalnej estetyce, odpowiedniej dla tego typu pomieszczeń.

 


Serdecznie zapraszamy, skontaktuj się z nami już teraz!

KONTAKT

REALIZACJE

WARSZTAT

OFERTA

WARSZTAT