WARSZTAT

O NAS

ARCHITON MEBLE

OFERTA

WARSZTAT

REALIZACJE

KONTAKT

Projektowanie gabinetów lekarskich, stomatologicznych we Wrocławiu

 

Czy zależy Ci na tym, aby podczas wizyty lekarskiej Twój pacjent czuł się komfortowo? Jesteśmy dynamicznym zespołem profesjonalistów Architon Meble i zajmujemy się projektowaniem oraz produkowaniem mebli na wymiar do gabinetów lekarskich, stomatologicznych, biur, hoteli oraz do innych obiektów użyteczności publicznej.


W wielu przypadkach gabinety lekarskie wymagają jedynie drobnej korekty pomieszczenia, natomiast niektóre z nich zmiany od podstaw. W każdym przypadku staramy się dostosować wnętrze pomieszczenia do przepisów prawnych.


Projektowanie gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu


Podczas projektowania przestrzeni w gabinecie stomatologicznym bierzemy pod uwagę układ funkcjonalny, rozkład instalacji oraz wyposażenie wnętrza. Przestrzeń gabinetu stomatologicznego czy lekarskiego powinna być dostosowana do aktualnych przepisów bhp i sanepid, a także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niezwykle istotny jest również dobór wyposażenia takiego jak model fotela dla pacjenta czy unitu stomatologicznego. Dodatkowo w trakcie projektowania gabinetu stomatologicznego warto uwzględnić dodatkowe miejsce np. na aparaty rtg, sterylizatornię, administrację, prowadzenia zabiegów stomatologicznych oraz na przygotowywanie się stomatologa do zabiegów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektowanie i produkcja wyposażenia gabinetu stomatologicznego


W trakcie projektowania i produkcji wyposażenia gabinetu lekarskiego znaczenie ma wyposażenie wnętrza. Dlatego skupiamy się na tym, aby nasze meble medyczne były wykonane z wysokiej jakości materiałów.  Szczególną uwagę zwracamy na blaty, jak i kompozycje z mineralno-akrylowych płyt. W ramach naszej oferty proponujemy Ci: projektowanie wnętrza z możliwością realizowania wizualizacji, organizowanie produkcji, montowanie u klienta oraz produkowanie mebli biurowych.


Doświadczony zespół


W naszym zespole są: dyplomowany architekt, projektant wzornictwa przemysłowego oraz stolarze. Pracujemy na najwyższej jakości maszynach renomowanej marki Fedler –  okleiniarkach, piłach formatowych, heblarkach, wiertarkach poziomych do połączeń oraz piecu do formowania corianu czy staronu.


Wsparcie i zaufanie


Na każdym etapie współpracy oferujemy wsparcie naszym klientom. Chętnie odpowiadamy na każde, nawet najbardziej zawiłe pytania. Wyjaśniamy wszystkie wątpliwości. Zależy nam na tym, aby każdy Klient czuł się komfortowo podczas współpracy z nami. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego dokładamy wszelkich starań również do tego, aby każde zlecenie było realizowane terminowo.


Serdecznie zapraszamy, skontaktuj się z nami już teraz!

Created     ARCHITON

Lady do recepcji Wrocław

Projektowanie gabinetów stomatologicznych, lekarskich Wrocław

Meble kuchenne Wrocław - Cennik

Kuchnie na wymiar Wrocław

Projektowanie biur Wrocław

Meble biurowe Wrocław

Blaty Corian Wrocław

Projektowanie i produkcja mebli Wrocław

Kontakt